Beton polerowany, posadzki betonowe przemysłowe

Miniony rok był bardzo obiecujący dla rynku betonu polerowanego w Europie Wschodniej. Klient przestaje zadawać pytania typu „co to jest”, a Inwestor zaczyna szukać rozwiązań do renowacji posadzek betonowych pod nazwą „beton polerowany”, a w niektórych przypadkach nawet prosi o zastosowanie tej technologii w nowych posadzkach.

Jednak wielu wykonawców źle rozumie komercyjną część tej historii. Wykonawca musi zaproponować szybkie rozwiązanie, którego oczekuje Inwestor za pieniądze, które Inwestor jest gotów zapłacić. Ta formuła może być podstawą sukcesu wykonawcy betonu polerowanego. Na przykład przyciemniany dekoracyjny polerowany beton z otwartym kruszywem będzie wiązał się z zupełnie innymi kosztami w przeliczeniu na 1 m2 w porównaniu do renowacji dużych powierzchni w centrach logistycznych. A te podłogi są wykonywane różnymi technologiami na różnych maszynach, ale wciąż z wysoką jakością końcowej powierzchni.

Wybór jednej z trzech technologii stosowanej przez naszą firmę zależy od oczekiwań klienta. Krytyczne znaczenie mają również czynnik czasu i koszty pracy. Najważniejsze jest tutaj dobranie odpowiedniej technologii i prawidłowe rozliczenie kosztów. Czasami konieczne jest nawet łączenie lub mieszanie różnych technologii. To jest wiedza, która jest potrzebna nawet doświadczonemu kontrahentowi, jeśli chce być skuteczny i rentowny w tym biznesie. Mamy realne przykłady takich dochodowych wykonawców, a ich liczba rośnie.

  1. Klasyczne szlifowanie i polerowanie planetarne ciężkimi maszynami.

2. Szybkie czyszczenie, szlifowanie, polerowanie z polerką planetarną.

3. Szybkie szlifowanie i polerowanie zacieraczkami.

Przemysł betonu polerowanego będzie się dalej rozwijał i rozwijał. Jesteśmy do Twojej dyspozycji jeśli chcesz przeprowadzić renowację posadzki w swoim obiekcie.