Czyszczenie kostki brukowej z mchu www.czyszczeniekostkibrukowej.com

Usunięcie mchów, porostów oraz innych “zabrudzeń organicznych” kostki brukowej to trudne zadanie. Dlatego do tego typu zadań bardzo często wzywa się specjalistów takich jak nasi pracownicy. Nasza firma specjalizuje się w czyszczeniu kostki brukowej w Katowicach oraz innych miastach Śląska. Czyścimy kostkę z użyciem chemii w przypadku zabrudzeń pobudowanych takich jak cement, beton, klej i inne zabrudzenia w oparciu o cement. W przypadku zabrudzeń olejowych, smarowych korzystamy z chemii oraz myjek z grzaniem wody.

Usuniecie mchów z kostki brukowej (jej struktury) jak również z pomiędzy wszystkich szczelin między kostkami możliwe jest tylko dzięki odpowiednio wysokiemu ciśnieniu jak również dzięki zastosowaniu takich narzędzi jak turbo dysze, czy talerz z wirującymi dyszami, pozwalającymi na dokładniejszą penetrację czyszczonej powierzchni.

Nasza firma specjalizuje się w pielęgnacji powierzchni płaskich takich jak kostka brukowa, posadzki przemysłowe, tarasy, dachy oraz elewacje.

Czyścimy ciśnieniowo przy wykorzystaniu myjek ciśnieniowych odpowiednio dobranych do rodzaju zabrudzenia oraz czyszczonej powierzchni.

Jak usunąć chwasty ze szczelin w kostce brukowej?