Czyszczenie orlików, boisk, placów zabaw

Przez wiele ostatnich lat, Państwo polskie pobudowało boiska dla młodzieży oraz pozwoliło na zbudowanie dużej ilości placów zabaw, wodnych placów zabaw oraz innych obiektów rekreacyjno sportowych.

Ale wiele z nich przez ostatnie lata z powodu braku środków popada w ruinę. Tartan (poliuretan) z którego wykonane są nawierzchnie sportowe wymaga regularnych prac konserwacyjnych oraz dbania o czystość.

Nasza firma dostrzega problem oraz od wielu już lat stara się pomagać poprzez przygotowanie bardzo trakcyjnych ofert na czyszczenie powierzchni takich jak place zabaw, boiska – orliki, czy inne obiekty sportowe.

Specjalizujemy się w ciśnieniowym myciu powierzchni co pozwala nam na wyczyszczenie niemalże wszelkiego rodzaju powierzchni, od podłoży z tartanu na huśtawkach, zjeżdżalniach i innych obiektach sportowych kończąc.

W naszej pracy niejednokrotnie czyścimy korty tenisowe, boiska do piłki nożnej znajdujące się przy szkłach czy w innych miejscach.

Nasza firma oferuje również możliwość wynajmu urządzeń do czyszczenie oraz służymy fachowymi poradami jak wyczyścić, jakich narzędzi użyć oraz z jakiej chemii skorzystać przy czyszczeniu boisk z tartanu.