Czyszczenie orlików, boisk, placów zabaw

Boiska z tartanu, poliuretanu – budowa, naprawa.

Przez wiele ostatnich lat, Państwo polskie pobudowało boiska dla młodzieży oraz pozwoliło na zbudowanie dużej ilości placów zabaw, wodnych placów zabaw oraz innych obiektów rekreacyjno sportowych.

Ale wiele z nich przez ostatnie lata z powodu braku środków popada w ruinę. Tartan (poliuretan) z którego wykonane są nawierzchnie sportowe wymaga regularnych prac konserwacyjnych oraz dbania o czystość.

Nasza firma dostrzega problem oraz od wielu już lat stara się pomagać poprzez przygotowanie bardzo trakcyjnych ofert na czyszczenie powierzchni takich jak place zabaw, boiska – orliki, czy inne obiekty sportowe.

Specjalizujemy się w ciśnieniowym myciu powierzchni co pozwala nam na wyczyszczenie niemalże wszelkiego rodzaju powierzchni, od podłoży z tartanu na huśtawkach, zjeżdżalniach i innych obiektach sportowych kończąc.

W naszej pracy niejednokrotnie czyścimy korty tenisowe, boiska do piłki nożnej znajdujące się przy szkłach czy w innych miejscach.

Nasza firma oferuje również możliwość wynajmu urządzeń do czyszczenie oraz służymy fachowymi poradami jak wyczyścić, jakich narzędzi użyć oraz z jakiej chemii skorzystać przy czyszczeniu boisk z tartanu.