Czyszczenie płytek w wąskich pomieszczeniach, jaką szorowarkę wybrać i dlaczego tak czyścimy.

Silnie zabrudzone płytki to problem wielu domów, biur i mieszkań. Jak czyścić podłogę z płytek gresowych w wąskich pomieszczeniach z użyciem szorowarki do posadzek? Jaką szorowarkę wybrać i dlaczego.

Pokażemy i opiszemy ostatnie zlecenie, które polegało na doczyszczenie posadzek w toaletach publicznych na rynku w Katowicach.

Płytki przez ostatnie 5 lat nie były doczyszczane tylko “przecierane mopem” a zatem ilość brudu zgromadzonego na ich powierzchni była znaczna oraz była bardzo silnie wżarta w ich strukturę, nie wspominając już o fugach.

Czyszczenie płytek w wąskich pomieszczeniach.

Szorowarka w dużym sklepie często jest przez nas widziana, ale jakiej maszyny użyć w ciasnych, małych pomieszczeniach, holach i korytarzach?

My korzystamy z maszyn firmy Comac lub Fimap. 35 cm szerokości oraz doskonałe możliwości skrętne to podstawa i to wszystko oferują te modele.

Szorowarka tego typu wyposażona w trzymak pada z odpowiednim padem szorującym to idealne połączeniem wydajności, skuteczności oraz profesjonalizmu.

A jak działa taka szorowarka?

Zapraszamy do obejrzenia filmiku instruktażowego, który pokazuje cały proces przygotowania orz użytkowania takiej maszyny.