Czyszczenie posadzek, linoleum, PCV Katowice, Śląsk: najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Ile kosztuje czyszczenie posadzki w Katowicach?

Cena czyszczenie zależy od wielkości czyszczonej powierzchni oraz od rodzaju zabrudzeń. Czyszczenie linoleum, czyszczenie gresu czy czyszczenie PCV to najczęściej realizowane przez nas zlecenia. Ceny zaczynają się od 5 zł netto/m2. Nasza firma świadczy usługi czyszczenia kostki zarówno w Katowicach jak i innych miastach śląska takich jak Sosnowiec, Tychy, Mikołów, Ruda Śląska, Chorzów i inne.

Ile trwa czyszczenie posadzki?

Doświadczeni specjaliści zajmujący się czyszczenie posadzek są w stanie wyczyścić nawet 900 m2 posadzki betonowej w jeden dzień. Jednak jeśli chodzi o czyszczenie w domach to ze względu na inne powierzchnie oraz meble i inne elementy zastwiające czyszczone powierzchnie zazwyczaj czyścimy ok 100-200 m2 w czasie jednego dnia.

Jak usunąć silne zabrudzenia ze szczelin w płytkach gresowych czy fugach?

Do usuwanie silnych zabrudzeń ze szczelin w płytkach gresowych korzystamy ze specjalnych padów gumowych. Dzięki silnemu przyleganiu do czyszczonej w powierzchni pozwalają one na usunięcie nawet silnie wżartego brudu w powierzchnię płytek gresowych.

Co to jest polimeryzacja, zabezpieczenie linoleum, PCV?

Silnie użytkowane powierzchnie linoleum, PCV powinny zostać zabezpieczone specjalną powłoką ochronną. Dzięki czemu powierzchnie nie będzie chłonęła brudu i będzie łatwiejsza w czyszczeniu.

Ile schnie polimer nałożony na linoleum?

W zależności od pogody, wilgotności oraz temperatury polimer wstępnie wysycha w 1 godzinę jednak do pełnej użyteczności potrzebuje ok 8h.