CZYSZCZENIE POSADZKI KATOWICE

Mycie, czyszczenie oraz doczyszczanie posadzek przemysłowych to usługi oferowane od kilkunastu lat przez naszą firmę. W naszej pracy używamy narzędzi takich jak: szorowarki jedno tarczowe oraz automaty myjące wraz z odpowiednio dobraną chemią w zależności od rodzajów zabrudzeń. Jest wiele różnych możliwości czyszczenia posadzek przemysłowych oraz mycia i doczyszczania hal produkcyjnych czy hal magazynowych. Najczęściej stosowaną jest użycie szorowarki – automatami szorująco-zbierającymi, występuje wiele rodzajów i wielkości tego typu urządzeń. Często widzimy je w dużych marketach czy galeriach handlowych w wersjach samojezdnych z operatorem lub w wersjach typu rydwan. Ten sposób czyszczenia polega na myciu oraz jednoczesnym zbieraniu zabrudzeń przy pomocy listwy ssącej znajdującej się na końcu maszyny. Dzięki czemu posadzka po przejechaniu jest sucha. Automaty szorujące mają w swojej przedniej części szczotki walcowe albo szczotki okrągłe, które szorują czyszczoną powierzchnię a na nie podawany jest detergent.

Inną metodą jest użycie mniejszych szorowarek jednotarczowych oraz odkurzaczy ściągających wodę. Ta metoda jest stosowana w przypadku większości doczyszczań oraz gdy zabrudzenia są bardzo silne. Szorowarka jedno tarczowa pozwala nam na lepszą kontrolę czyszczonej powierzchni i daje możliwość znacznie lepszego rozprowadzenia chemii, dania czasu chemii na reakcję z brudem celem jego rozpuszczenia. Po doczyszczeniu czyszczonej powierzchni woda z zabrudzeniami jest zbierana przy pomocy automatu czyli szorowarki zbierająco – szorującej albo przy pomocy odkurzacza na mokro.

Oferujemy Państwu czyszczenie posadzki w Katowicach, Tychach, Sosnowcu oraz w innych miastach Śląska.

ILE KOSZTUJE CZYSZCZENIE POSADZKI

Jakie są ceny mycia, doczyszczania czy bieżącego utrzymania czystości w przypadku posadzek przemysłowych?

Cena jest uzależniona od wielkości obiektu oraz metody wykonania prac. Usuwanie kurzu czy pyłu z czyszczonej powierzchni to cena zaczynająca się od 0,50 zł natomiast w przypadku trudnych doczyszczeń poremontowych ceny mogą wynosić nawet 15 zł/m2.

Do dnia dzisiejszego zaufało nam wielu Klientów zarówno firmy, osoby prywatne czy instytucje takie jak teatry, urzędy…

Każde zlecenie jest inne, dlatego nasze podejście zawsze jest dostosowane do problemu jaki napotykamy. Nasza firma czyści garaże podziemne, hale magazynowe, biura, sklepy, posadzki przemysłowe, płytki gresowe oraz inne rodzaje podłóg.

CZYSZCZENIE POSADZKI KATOWICE

Obszar świadczenia usług to śląśk i okolice. Siedzibę mamy w Katowicach, gdzie prowadzimy wynajem maszyn czyszczących takich jak szorowarki, myjki, odkurzacze oraz automaty szorująco ściągające.

CENNIK CZYSZCZENIE PODŁÓG I POSADZEK

Rodzaj usługiMetraż > 300 m²30 – 300 m²
Mycie maszynowe posadzki kurz, pył, piasek 0,50 – 3 zł / m² 2 – 3 zł / m²
Usuwanie cementu, oleju, wycieków, śladów oponwycena indywidualna
Impregnacja i krystalizacja wycena indywidualna
Doczyszczanie po remoncie, pracach budowlanych szorowarką posadzki  4 – 6 zł / m²6 – 8 zł / m²
Doczyszczanie po remoncie, pracach budowlanych szorowarką płytek wraz z fugami  3 – 5 zł / m²5 – 7 zł / m²