Czyszczenie posadzki, szlifowanie betonu, polerowanie kamienia

Polerowanie betonu przy użyciu padów diamentowych oraz szlifierki jednotarczowej. Pad diamentowy oraz wiedza i umiejętności naszych specjalistów pozwalają na utrzymanie betonu w idealnym stanie.

Zajmujemy się:

  • do renowacji podłóg, posadzek
  • do zwykłego, bieżącego czyszczenia podłóg i posadzek
  • przygotowanie podłogi do polerowania na wysoki połysk
  • usuwa drobne rysy powstałe w skutek użytkowania posadzki, podłogi
  • przygotowuje kamień i betonową wylewkę do polerowania

Schemat czyszczenia padami diamentowymi

Pady, z których korzystamy pozwalają na szlifowanie technicznymi diamentami o odpowiedniej gradacji posadzek kamiennych, betonowych oraz innych podłóg.

Na początku usunięte zostają najgłębsze rysy przy pomocy padów o grubym ziarnie. W padach znajdują się diamenty techniczne. Dzięki nim można usunąć zarysowania z lastryko, marmuru, granitu, gresu, oraz z posadzek betonowych.

Diamentowy pad to narzędzie, które odpowiednio użyte pozwala na polerowanie bez środków chemicznych na sucho. Można uzyskać wysoki połysk poprzez odpowiedni proces doboru padów. W naszej ofercie usług znajduje się również regularne czyszczenie posadzek padami o odpowiednio dużej gradacji. Codzienna konserwacja pozwala na stosunkowo tanie dbanie o posadzki wszelkiego typu.

Różnorodność posadzek zmusza posiadanie pełnego zaplecza dostępnych padów oraz wiedza i doświadczenie naszego zespołu w dbaniu o posadzki wszelkiego typu.

W przypadku dbania o posadzki w obiektach wielkopowierzchniowych, takich jak markety, czy hale przemysłowe z posadzkami betonowymi, gresowymi lub lastryko – używanie maszyn szorująco – zbierających wraz z padami diamentowymi jest wskazane.