Czyszczenie posadzki z użyciem samej wody

Nasza firma często zostaje postawiona w przypadku bardzo zabrudzonych podłóg.

Ten rodzaj padów jest wykonana z pianki melaminowej o otwartych komórkach, która została pierwotnie stworzona przez BASF i jest laminowany do włókniny wykonanej w 100% z recyklingu włókna poliestrowe.

Pad z melaminy działa cudownie do czyszczenia podłóg bez usuwanie wykończenia podłogi. Stosowany jest głównie na płytkich podłogach fugowanych, czyszczeniu wszelkich mocno zabrudzonych podłóg z PCV, melaminy i doskonale nadaje się do usuwania uporczywych czarnych śladów w silnie chropowatej powierzchni.


Ten produkt służy do czyszczenia i renowacji różnych podłóg: VCT (Vinyl płytki kompozytowe), lastryko, płytki ceramiczne i gresowe, epoksydowe lub betonowe posadzki. Idealny do stosowania na maszynach do 350 obr./min.


BUDOWA padów


Ten produkt jest wykonany z pianki melaminowej laminowanej w 100% z recyklingu poliestru włókniny i nie ma na nie wpływu woda ani neutralne środki czyszczące.


WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE ZASTOSOWANIA

Niezwykłe właściwości czyszczące pianki melaminowej tworzą niezwykle wysoki poziom tarcia po wprowadzeniu do podłogi. Ważne jest, aby dodać wody, neutralnego roztworu czyszczącego lub odtłuszczacza zarówno do podkładki podłogowej, jak i do podłogi w celu zmniejszenia tarcia podczas uruchamiania.

Nałóż podkładkę – trzymaka padów oraz pad z włókniny tak aby pianka leżała na podłodze.

Do czyszczenia podłogi maszyną, białą melaminą stroną skierowaną w dół w kierunku podłogi.

Należy sprawdzić ciśnienie maszyny, aby uniknąć przedwczesnego zużycia pada melaminowego.

Unikaj szorstkich, nierównych powierzchni, które mogą szybko zużyć pad melaminowy.

PIELĘGNACJA PRODUKTU
Aby przedłużyć żywotność tego produktu, unikaj szorstkich, nierównych powierzchni, zawsze sprawdzaj nacisk maszyny na podkładkę, upewnij się, że pad melaminowy i podłoga są zawsze mokre. Zawsze nasączyć pad i podłogę przed użyciem.


Pad melaminowy z melaminy nie wymaga stosowania żrących chemikaliów.

Laminowany materiał włókninowy jest wykonany w 100% z recyklingu post-konsumenckie włókna poliestrowe.