Doczyszczanie posadzki w garażu, ostatnia próba u klienta.

Jak doczyścić posadzkę betonową w garażu ze śladów z gumy? Czemu tak silnie zabrudza się posadzka w garażu?

Zostaliśmy wezwani z pytaniem czy da się doczyścić posadzkę, która po wyczyszczeniu przez osoby sprzątające wygląda jakby wcale nie była myta.

Okazało się, że 2 lata wcześniej czyściliśmy posadzkę w tym obiekcie po budowie. Czyli przez 2 lata użytkowania oraz po 4 czyszczeniach przez firmę pilnującą czystości na obiekcie posadzka została ekstremalnie zabrudzona.

Posadzka jest wykończona bardzo wysokiej jakości farbą, która z każdym kolejnym czyszczeniem bez poprawnego płukania coraz mocniej przyciąga brud z gumy który powstaje po przejechaniu samochodem.

Jak doczyścić?

Po pierwsze regularne czyszczenie nie powinno być wykonywane silnymi środkami do czyszczenia posadzek. Jeśli już trzeba użyć silnych środków to należy je bardzo dobrze wypłukać. 20 litrów chemii powinno zostać wypłukane min. 1000 litrów wody w czasie płukanie aby ZNEUTRALIZOWAĆ PH NA POWIERZCHNI.

Czyszczenie vs doczyszczanie. Czyli zupełnie inne podejścia, szybkość, dokładność no i płukanie.

Specjalistyczna chemia nie może być stosowana tak samo jak zwykła chemia do bieżącego czyszczenia. Profesjonalna chemia wymaga profesjonalnego podejścia do czyszczenia.