Samodzielna naprawa tartanu – zestaw naprawczy do tartanu.

Co to jest zestaw naprawczy do tartanu i jak działa?
Nasze zestawy do naprawy gumowej nawierzchni z tartanu. Do placów zabaw, boisk, bieżni oferują najlepszy i najłatwiejszy sposób naprawy dziur i pęknięć na placu zabaw wylanej z tego typu materiału. Każdy zestaw zawiera idealny stosunek granulatu gumowego i spoiwa do wymieszania i nałożenia na miejscu. Możesz skorzystać z naszych zestawów naprawczych, aby wykonać następujące czynności:

  • Wypełnij dziury w warstwie bazowej, amortyzującej
  • Wypełnij pęknięcia w wylanej gumowej powierzchni – nawierzchni
  • Wypełnij rozcięcia na swojej powierzchni
  • Wypełnij szczeliny na obwodzie gumowej powierzchni, które pojawiają się z powodu kurczenia się.

W każdym systemie nawierzchni tartanowej są dwie warstwy, warstwa podstawowa (warstwa tłumiąca uderzenia), która składa się z czarnych polerek SBR, oraz warstwa użytkowa, która składa się z granulatu EPDM w wybranym kolorze.

Oferowany przez nas zestaw do naprawy nawierzchni tartanowej

Często wystarczy załatać tylko warstwę wierzchnią, ale jeśli uszkodzenia będą nadal występować w wzmocnieniach, będziesz musiał wcześniej to uzupełnić . Nie można używać zestawów łatek do naprawiania uszkodzeń warstwy podstawowej – amortyzującej.

Zalecamy również, aby raz na jakiś czas ponownie związać powierzchnię placu zabaw za pomocą naszego produktu wylewanego na miejsce, aby zapobiec uszkodzeniom i uniknąć łatania w przyszłości.

Aby zamówić zestaw naprawczy:

  1. Sprawdź jaki masz kolor tartanu lub zaplanuj jakie nowe wzory, kształty zamierzasz wykonać w miejscu uszkodzeń.
  2. Wybierz potrzebny rozmiar oraz kolor i zamawiaj.