Skrócona procedura szlifowania, czyszczenie posadzek z betonu.

Jak wygląda skrócona procedura czyszczenia posadzki z pomocą 4 a nie 6 padów, które pady można pominąć, ile przejść z każdym padem należy wykonać?

Czyszczenie, szlifowanie posadzki betonowej z pomocą padów diamentowych pozwala na usunięcie głębokich rys z silnie zużytych posadzek betonowych.

Krok 1. Szlifowanie posadzki z pomocą pada diamentowego 100, jest to jeden z najbardziej agresywnych padów do szlifowania posadzki. Ziarno tego pada pozwala na usunięcie głębokich rys. Należy wykonać na mokro 10 przejść szorowarką po czym należy dokładnie wypłukać i usunąć brudną wodę z zeszlifowanymi resztkami.

Uzyskane wykończenie będzie matowe jednak rysy powinny zniknąć.

Szlifowanie wykonujemy na krzyż z zakładką ok. 2-5 cm. Czyli 5 przejść w jedną stronę potem 5 przejść na krzyż.

Krok 2. Szlifowanie z pomocą pada diamentowego 400. w celu wstępnego szlifowania.
Ziarno pada diamentowego o gradacji 400 kończy pracę po padzie 200. Jeśli masz jakiekolwiek rysy po 400, musisz ponownie użyć pada diamentowego 100. Wykończenie pozostaje matowe.

Krok 3. Szlifowanie z pomocą pada diamentowego o gradacji 800.
Ziarno pada diamentowego o gradacji 800 to pierwsza gradacja, która służy do polerowania. Wykończenie pozostaje matowe jednak jeśli szukamy matowego wykończenia to szlifowanie możemy zakończyć na tym kroku.


Krok 4. Szlifowanie z pomocą pada diamentowego 1500.
Pad diamentowy o ziarnistości 1500 pozwolą na uzyskanie ładnego błyszczącego wykończenia.

Najlepsza cena i jakość na rynku! Wypróbuj teraz, skontaktuj się ze mną e-mail:kontakt@czyszczenie-posadzek.com.pl lub pod numerem +48 665 656 002.

Do usłyszenia!