Sprzątanie po remoncie Katowice

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług porządkowych dla trudnych przypadków wymagających pracy w nocnych godzinach, wymagających dużego zaangażowania, wiedzy oraz umiejętności oraz posiadania specjalistycznego sprzętu i chemii przemysłowej.

Ostatnie nasze realizacje to: Czyszczenie po remoncie jednego ze sklepów w Galerii Libero, praca równoległe prowadzona z robotami remontowymi wymagała przesuwania bardzo ciężkich mebli miała za zadanie usunięcie nadmiaru pyłu oraz pozostałości po wszelkiego rodzaju pyłu, kurzu oraz innych pozostałości po remoncie.

Prace były prowadzone przy pomocy szorowarek jednotarczowych, odkurzaczy wodnych, które doskonale zbierają wodę i są ultramobilne w tym wypadku wykorzystaliśmy odkurzacze Karcher NT48/1 najsilniejsze jednoturbinowe odkurzacze z dużym bo aż 50 l pojemnikiem i bardzo wydają turbiną 1400W.

Nasze prace prowadzone “na mokro” zapewniły minimalizację przenoszenia się kurzu, pyłu oraz innych poremontowych drobin na ściany, oraz meble i regały. Dzięki czemu nie było nadmiaru kurzu w powietrzu co w przypadku galerii handlowych jest wyjątkowo ważne gdyż w sklepach zazwyczaj nie ma okien, drzwi co przyśpiesza zadymienie oraz zapylenie obiektu.

Do pracy wykorzystaliśmy standardowy środek typu striper, który pozwala na szybkie rozpuszczenie pozostałości brudu oraz usuniecie takich pozostałości jak farby, tynk, resztki gipsu i podobnych substancji z posadzki bez ich uszkodzenia. Środek ten doskonale rozpuszcza pozostałości po szlifowania znajdujące się w fugach. Chemia rozpuszcza, szorowarka pomaga poluzować i upłynnić brud nawet z najtrudniejszych miejsc a odkurzacz wodny pozwala na łatwe zebranie całości brudu.